INSTRUKCJA

Zgodnie z art. 11 ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2019 r. poz. 1781) dane inspektora po jego wyznaczeniu należy zamieścić na stronie internetowej lub jeżeli nie jest prowadzona w sposób ogólnodostępny w placówce np. poprzez wywieszenie na tablicy.

W podstawach prawnych prosimy o uzupełnienie numeru i daty zarządzenia Dyrektora wyznaczającego inspektora ochrony danych osobowych.

Przesyłamy więc Państwu poniższy tekst do umieszczenia (wklejenia) na stronę internetową.

Proponowany tytuł nowej zakładki na stronie internetowej: Inspektor Ochrony Danych

Informacja o Inspektorze Ochrony Danych Osobowych

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
Kamila Rudzińska

e-mail: iod.wawer@edukompetencje.pl

Inspektor realizuje swoje zadania ze wsparciem zespołu Firmy Edukompetencje.

podstawa prawna powołania i funkcjonowania Inspektora:

• 37 - 39 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dziennik Urzędowy UE, L 119/1 z 4 maja 2016);
  • 8 – 10 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2019 r.
    poz. 1781).
  • Zarządzenie nr 021nr16/2022 Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 138 z Oddziałami Integracyjnymi im. Józefa Horsta w Warszawie z dnia 16.11.2022 r. w sprawie odwołania dotychczasowego i wyznaczenia nowego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Data dodania: 2021-08-26 13:18:36
Data edycji: 2022-11-16 12:03:34