Wygrana w projekcie

Nasza szkoła wzięła udział w konkursie dla warszawskich szkół SłuchaMY Was organizowanym przez E.ON Polska S.A. Polegał na stworzeniu własnej ekoinicjatywy. Nauczycielki naszej szkoły: p. Beata Lange oraz p. Żaneta Rajtak prowadziły projekt TWORZYMY EKOSYSTEM, który startował w konkursie, gdzie nagrodą było uzyskanie systemu fotowoltaicznego dla szkoły. Celem projektu jest edukacja ekologiczna, promocja i zachęcanie do proekologicznych działań. Projekt zakłada:
- organizację konkursów na najładniejszą budkę lęgową i domki dla owadów, które zostaną umieszczone na terenie szkolnym;
- założenie łąki kwietnej na terenie przyszkolnym;
- warsztaty ekologiczne dla klas 4-8 dotyczące ekosystemu;
- organizację konkursu na komiks ekologiczny.
Uzyskaliśmy 3. miejsce i wygraliśmy systemu fotowoltaiczy dla szkoły oraz środki finansowe na realizację projektu.

Data dodania: 2022-06-06 21:25:24
Data edycji: 2022-06-06 21:25:39